Jiangsu University

Zhenjiang
 • Rated as a 4 star University by QS. Rating cements teaching, employability, facilities, innovation, research, ect.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Jiangsu University – nuo neuronų iki inžinerijos

 

Centrinis universitetas su vertybėmis

Jiangsu University – vienas svarbiausių nacionalinių Kinijos universitetų. Per šimtą darbo metų universitetas išsigrynino ir svarbiausias vertybes – tai žinios, tiesa, dorybė. Universiteto bendruomenė įsipareigoja suteikti geriausią įmanomą išsilavinimą talentingiems jauniems žmonėms, todėl teikia neišsemiamus žinių aruodus, padeda įgyti vertingų praktinių įgūdžių, moko ir atsakomybės, įsipareigoti bendruomenei.

Augant ekonomikai, šiame turtingos istorijos krašte itin greitai aukštasis mokslas ėmė siekti aukštumų. Šiuo metu Jiangsu provincija visoje Kinijoje garsėja kaip lyderė švietimo srityje.

Mokslinių tyrimų srityje – apdovanojimai

Kad ir kaip bežiūrėtume, apdovanojimų niekas nedalina už dyką. Būtent todėl peržvelgus šį pasiekimus įprasminantį sąrašą, tampa aišku, kuo universitetas yra geriausias, kurias sritis ir tau verta rinktis. Tad žiūrim, ką turim:

 • Universitetas apdovanotas už maisto ir žemės ūkio produktų darnią tyrimų technologiją,  sintezės tyrimus.
 • Įvertintas už šiltnamio efektą mažinančių medžiagų, organinio substrato kūrimą ir pritaikymą.
 • Pastebėtas už sukurtą povandeninių siurblių teoriją, technologinius tyrimus ir jų taikymą.
 • Apdovanotas už energijos taupymo, aplinkos apsaugos (granulių grandinės grotelių) technologijų diegimą.
 • Taip pat buvo atkreiptas dėmesys, kad universitetas kuria programines valdymo įrangas, paremtas neuronų tinklu.
 • Universitetui suteiktas apdovanojimas už cilindrinio gręžimo ir sandėliavimo platformų konstrukcijas, gamybos technologijas.
 • Polisilikono, šalto vandenilio gamyba, naudojant specialią šildymo sintezės reaktoriaus šerdies technologiją taip pat padėjo universitetui sužibėti šalyje.

Būtent todėl jūsų neturėtų stebinti ir faktas, kad šiuo metu universitete mokosi daugiau nei 42 tūkstančiai studentų, iš kurių maždaug 2 tūkstančiai – atvykę iš kitų šalių.

Draugystės globaliai

Universitete jungiamos įvairios disciplinos, bendrą kalbą, ryšių gali užmegzti itin skirtingas studijų programas pasirinkę studentai. Visa aplinka sukurta taip, kad būtų derinami asmeniniai gabumai su naujausiomis technologijomis, dėstytojų patarimais. Būtent todėl nors universitetas orientuotas į tiksliuosius mokslus, technologijas, bet kreipia dėmesį ir į ekonomiką, socialinius mokslus.

Globalizacija, pasaulinė rinka ne tik didina tarptautinių santykių poreikį, bet ir padeda geriau išnaudoti savo talentus. Neatsitiktinai universitetas visas jėgas telkia į tyrimus, inžineriją, galimybes tapti žinomu tarptautinėje arenoje.

Ne tik mokslas, bet ir kultūra

Atkeliavę į šią tolimą Rytų šalį, tiesiog privalote skirti laiko pažinti kultūrai. Džiugu, kad universitetas tam sudaro kuo palankiausias sąlygas – yra organizuojami kalbų kursai, pristatoma kinų kultūra. Taip bus kur kas lengviau integruotis į naująjį kraštą, geriau suprasite žmones, jų pasaulėžiūrą.

Kokia aplinka laukia?

Jangsu provincija yra nusidriekusi palei Geltonąją jūrą, besiremianti į Sgangong, Anhui, Shanghai provincijas bei vertinama kaip ekonomiškai perspektyviausia Kinijos provincija. Turbūt nieko nestebina ir tai, kad Jangsu traukte traukė turistus net ne šimtus, o tūkstančius metų. Tad jei tikrai nori pasinerti į Kinijos istorija alsuojantį miestą, pasivaikščioti po tūkstantmetę istoriją subrandinusią provinciją, tau čia ir reikia studijuoti.

Laisvu nuo mokslų metu galėsi aplankyti dvidešimt tris nacionalinius parkus, provincijoje esančius 461 istorinius miestus, devynis klasikinius sodus Suzhou mieste (jie įtraukti net į UNESCO saugomų teritorijų sąrašą). Šioje provincijoje įsikūrę miestai – stebėtinai žali, daug užsiimančių sodininkyste, gausu medžių, po kurių lapijomis taip gera pasislėpti kaitrią vasaros dieną.

Po Kiniją – automobiliu arba traukiniu

Ar kada buvai pagalvojęs, kiek nuotykių gali patirti, leidęsis į kelionę po Kiniją automobiliu? Veikiausiai, ne. Nebijok spūsčių, intensyvaus eismo – iš Jiangsu miesto patogu keliauti į bet kurią pusę. O nuotykių tokių išvykų metu bus tiek, kad nespėsi žiopčioti!

Ieškai kito, patogesnio, pigesnio būdo keliauti? Tada neabejotinai turi rinktis traukinius. Būtent iš čia į visas puses tęsiasi geležinkelio bėgiai, kuriais galėsi nukeliauti į Pekiną, Džiningą ar net Honk Kongą. Savu kailiu įsitikinsi, kad Kinijoje viešasis transportas tikrai gerai veikia ir tokiu būdu savaitgaliais galima apkeliauti visą šalį. Patarimas: jei keliausi traukiniu, pasistenk ateiti kiek ankstėliau, nes dėl žmonių gausos ne visada rasi laisvą vietą atsisėsti.

Prezentaciją apie universitetą rasi ČIA.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą, svarbu tavo egzaminų rezultatai, kurie turėtų būti virš 70 %.

 • Brandos atestatas – jei dar nesi baigęs mokyklos, gali pateikti mokyklos patvirtiną dokumentą, įrodantį, kad esi 12-os klasės moksleivis.
 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Pažymių išrašas privalo būti užpildytas kompiuteriu ir patvirtintas antspaudu.

Brandos atestato originalą gali pateikti iki stojimo pabaigos. Oficialus dokumentas turi būti išversti į anglų kalbą, patvirtintas notaro ir pateiktas kuo greičiau po gavimo.

 

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS
 • TOEFL

Išimtys taikomos asmenims, kurių gimtoji kalba yra anglų, ir tiems, kurie baigė mokyklą ar bakalaurą anglų kalba.

 

Papildomai:
 • Finansinės paramos patvirtinimas

 

SVARBU!

Stojimo mokestis - Kinijos universitetai taiko stojimo į universitetą mokestį, kurį privalai susimokėti aplikuodamas į universitetą. Stojimas į tris šio universiteto studijų programas kainuoja 90 €

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Bakalauro diplomas – jei dar nesi baigęs bakalauro ir neturi diplomo, iš mokymosi institucijos turi gauti dokumentą, patvirtinantį studento statusą ir numatomą studijų baigimo datą.
 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

Bakalauro diplomo originalą gali pateikti iki stojimo pabaigos. Oficialus dokumentas turi būti išversti į anglų kalbą, patvirtintas notaro ir pateiktas kuo greičiau po gavimo.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų :

 • IELTS
 • TOEFL

Išimtys taikomos asmenims, kurių gimtoji kalba yra anglų, ir tiems, kurie baigė mokyklą ar bakalaurą anglų kalba.

 

Kiti privalomi dokumentai:
 • Finansinės paramos patvirtinimas
 • Du rekomendaciniai laiškai – privalai pateikti du universiteto dėstytojų (profesorių ar docentų) parašytus rekomendacinius laiškus. Laiškai turi būti anglų kalba, patvirtinti dėstytojų parašais ir jų kontaktine informacija
 • Studijų planas arba mokslinio tyrimo pasiūlymas – turi paruošti tekstą anglų kalba (>800 ž.) apie jau trimą patirtį tyrimų srityje (pavyzdžiui, baigiamojo bakalauro darbo pavadinimas, planas, kitų rašytų referatų ar kursinių darbų nagrinėtos temos), priežastis, kodėl pasirinkai būtent šį universitetą, ką ir kodėl planuoji studijuoti, kokia tema planuoji rašyti magistro darbą, kokie ateities karjeros planai ir pan.

 

SVARBU!

Stojimo mokestis - Kinijos universitetai taiko stojimo į universitetą mokestį, kurį privalai susimokėti aplikuodamas į universitetą. Stojimas į tris šio universiteto studijų programas kainuoja 90 €

Studentai turi galimybę rinktis, kur norėtų gyventi.

Tarptautiniams studentams universitetas suteikia galimybę apsistoti tarptautinių studentų bendrabutyje.

Kambariai yra dviviečiai su bendra virtuve ir bendra, europietišku stiliumi įrengta vonia (karštas vandeniu visą parą).

Kiekviename kambaryje yra dvi viengulės lovos, rašomieji stalai, kėdės, oro kondicionierius. Bendrabutyje veikia kabelinė televizija ir internetas.

Kambario kaina žmogui nuo 540 € iki 610 € eurų už metus.

Daugiau apie universiteto bendrabučius skaityk čia.