Sheffield Hallam University

Sheffield
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

Sheffield Hallam University – studijos mieste, kuriame gimė futbolo taisyklės

Sheffield Hallam University – modernus,  neseniai už milžiniškas sumas atnaujintas ir nuolatos  plečiamas  universitetas. Nepaistant to, kad yra vadinamas „moderniuoju“, Sheffield Hallam University turi pakankamai gilias mokymo tradicijas, kurios siekia dar XIX amžių, o pats yra  įsikūręs sename, istorija alsuojančiame mieste Šefilde (angl. Sheffield).  

Kiekvienais metais pasiūloma iki 19 tūkstančių darbo vietų

Pirmasis Sheffield Hallam University tikslas – per 3-4 studijų metus paruošti kuo labiau darbo rinkos reikalavimus atitinkančius profesionalus.  Antrasis tikslas – padėti profesionalams rasti tiesioginį kelią į rinką. Būtent todėl kiekvienais metais universitetas atrenka ir pasiūlo iki 19 tūkstančių universiteto studentų sugebėjimus atitinkančių darbo pasiūlymų, o karjeros konsultantai padeda jiems pasiruošti ar išsirinkti, kokiu keliu norėtum pakreipti savo tobulėjimą.

Bendradarbiavimas su „IMB“,  „Sony“,  „BBC“ ir  „ADIDAS“

Taip taip – kai kurios iš aukščiau paminėtų 19 tūkstančių darbo vietų yra ir tokiose garsiose kompanijose kaip „IMB“,  „Sony“,  „BBC“ ar „ADIDAS“. Žinoma, konkurencija tarp norinčių ten patekti nemaža, todėl dėk visas pastangas, kad Tau pasisektų!

Visą parą veikianti biblioteka

O rasti svajonių darbą Tau tikrai pasiseks, jeigu nepatingėsi mokytis ir, žinoma, pasėdėti bibliotekoje... Tam Sheffield Hallam University yra sudarytos visos sąlygos: nuo moderniausių technologijų iki to, kad biblioteka dirba...visą parą!

 Vienas pigiausių pragyvenimo lygių

Jau kelis metus iš eilės Šefildas išrenkamas pigiausiu miestu būstą nuomojantiems studentams bei antru pagal pigumą miestu skaičiuojant bendras pragyvenimo išlaidas. Įsitvirtinti naujoje vietoje padės ir tai, kad visiems Sheffield Hallam University studentams pirmaisiais studijų metais yra garantuojamas apgyvendinimas (kas, žinoma, yra pigiau negu nuomotis būstą kitur). Plačiau apie tai skaityk skiltyje „apgyvendinimas“

Seniausias futbolo klubas pasaulyje

Šefildas didžiuojasi ne tik, ko gero, seniausiu futbolo klubu pasaulyje („Sheffield FC“), ne tik seniausiu pasaulyje stadionu, bet ir tuo, kad čia gimė futbolo taisyklės! Patinka sportuoti? Prisijunk prie vieno iš  sporto klubų universitete ir, galbūt., vieną dieną šiuo stadionu prabėgsi ir tu!

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Universitetas siūlo savo būstus. Visą mokymosi laikotarpį galima gyventi universiteto bendrabutyje, tame pačiame kambaryje arba keisti gyvenamą vietą. Bendrabučio privalumai yra tai, kad į sąskaitą iškart įskaičiuoti visi komunaliniai mokesčiai, taigi užtenka sumokėti tik vieną sąskaitą ir nereikia sukti galvos, taip pat bendrabučiai yra išsidėstę netoli universiteto ir studentų pamėgtų vietų, todėl visada būsi apsuptas judesio ir nesunkiai galėsi įsilieti į studentišką gyvenimo ritmą.
Jei nusprendžiate gyventi universiteto teikiamame būste turite žinoti, kad sutartis jus įpareigoja ten išgyventi visus akademinius metus, todėl norėdami išsikraustyti turėsite surasti tinkamą kandidatą, kuris užimtų jūsų vietą ir perimtų jūsų nuomos įsipareigojimus.

 

Universitetas siūlo labai įvairaus tipo apgyvendinimą, nebūtinai bendrabučiuose, tačiau visuose būstuose stengiasi išlaikyti studentams palankias sąlygas. Būsto tipai, kuriuose galima apsigyventi Sheffield mieste:

 • Universitetui priklausančius būstus rasi Čia.

Visi universiteto parūpinami būstai yra minimaliai apstatyti standartiniais miegamojo baldais (lova, spinta, stalas, kėdė, kai kur ir praustuvė). Visus reikalingus kasdienai daiktus – patalynę, stalo įrankius ir t.t. už prieinamą kainą galima įsigyti iš universiteto jei jų nebuvo galimybės atsivežti su savimi.
Čia galima pamatyti, kokiose miesto vietose yra išsidėstę visi universiteto siūlomi būstai.
Ieškant būsto privačiame sektoriuje universitetas gali pasiūlyti tik pagalbą ir atarimus, tačiau būsto paieškas reikės atlikti savarankiškai.
Čia galite rasti apgyvendinimo formą, kurią reikia užpildyti jei pageidaujate, kad universitetas padėtų jums susirasti būstą. Formą galima pildyti nuo sausio 2, patariama tai daryti kuo anksčiau.
Pasiūlymą dėl būsto gausite tik jei pasirinksite Sheffield Hallam savo pagrindiniu prioritetu ir gausite nesąlyginį priėmimą (t.y. tik po to, kai nusiųsite savo brandos atestatą). Tačiau nepaisant to, kreiptis reikėtų kuo anksčiau, kadangi prie kiekvieno būsto susidaro eilė norinčių studentų ir kuo anksčiu kreipsitės tuo didesni šansai, kad iki vasaros vidurio prie kurio nors iš pageidaujamų būstų atsirasite sąrašo viršuje.

Studijų kainos nuolaida. Geriausius pasiekimus turintiems studentams suteikiama 50% nuolaida studijų kainai. Šia galimybe pasinaudoti gali stojantys tiek į bakalauro tiek į magistro studijų programas. Nuolaida suteikiama ne tik už aukštus akademinius pasiekimus, bet ir už ambicingus ateities planus bei jau nuveiktus darbus. Norėdamas pretenduoti į šią nuolaidą stojantysis turi pateikti informaciją apie savo:

 • akademinius pasiekimus;

 • reikšmingą bei naudingą veiklą (profesinis tobulėjimas, bendruomeninė ar savanoriška veikla);

 • įgūdžius, gabumus, stipriąsias savybes;

 • ateities viziją, asmenines perspektyvas, ambicijas bei ateities planus;

 • galimybę pristatyti ir atstovauti universitetą kaip jo ambasadorius.

Daugiau informacijos rasi Čia.

Gamtos ir aplinkos mokslų departamento stipendija. Department of Natural and Built Environment suteikia £3000 dydžio negrąžinamą stipendiją trims studijų metams. Tai reiškia, kad £3000 gautum kiekvienais studijų metais. Į šią stipendiją gali pretenduoti tik stojantys į Department of Natural and Built Environment siūlomas programas. Viena iš salygų, kad gauti šią stipendiją yra, kad tavo metinės pajamos neviršytų £42,876. Dėl šios stipendijos reikia papildomai aplikuoti.

Daugiau informacijos rasi Čia.

Sportinių pasiekimų stipendija. Profesionaliai sportuojantiems nacionaliniu ar tarptautiniu mastu ir kartu studijuojantiems tiek bakalauro, tiek magistro programas universitetas siūlo stipendijas.

Galima gauti 4 tipų stipendijas nuo didžiausios £8500 iki mažiausios £2500. Dėl šios stipendijos reikia aplikuoti. Stojantys į bakalauro studijas tai gali padaryti iki gegužės 31.d, į magistro programas iki liepos 26d.

Daugiau informacijos rasi Čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Rūta Prakapaitė
Performance for Stage and Screen (Bachelor)
2014-09
ruta.prakapaite.9