West London University

London
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis
Saugus, verslus, geidžiamas ir augantis – toks yra Vakarų Londonas, toks yra ir jame įsikūręs University of West London.

Nr. 1 Londone pagal studentų pasitenkinimą

Net 9 iš 10 programų sulaukia 100% studentų pasitenkinimo bei puikių įvertinimų. Tokie rezultatai leidžia universitetui ne tik eilę metų išlikti modernių Jungtinės Karalystės universitetų lyderiu, bet ir laimėti įvairias netradicines nominacijas, pavyzdžiui kaip „Metų augimas“, „Metų įkvėpimas“ ir panašiai. Tarp viso pluošto nominacijų, ko gero svarbiausios lieka šios:

 • „The Queen Anniversary prize“ už pasiekimus svetingumo verslo mokymo srityje;
 • Specialus kokybė apdovanojimas Business Management, Hospitality and Tourism, Law, Psychology ir Nursing programoms

Tikslas – puiki karjera

University of West London siekia ugdyti savo srities profesionalus turinčius maksimalias galimybes išskirtinei karjerai. Tam suteikiamos visos sąlygos: žymūs dėstytojai, mainai su tokiomis kompanijomis kaip: „Amazon, „Nikon Foundation“, „the English Chamber Orchestra“, „Hilton Worldwide“, „Middlesex Law Society“,  „British Airways“.

Sudomino? Galbūt šių įmonių vardai yra atsakymas į klausimą, kodėl University of West London absolventai yra nuolatiniai lyderiai pagal uždirbamas pajamas!

Viena puikiausių vietų Londone

Kaip jau minėta aukščiau, Vakarų Londonas yra ypač patraukli Londono dalis. Čia saugu, čia gausu augančių verslo bendrovių, parkų, čia ramu, bet norintys nesunkiai ras ir studentiškų bei kultūrinių pramogų. 50 milijonų svarų –  tiek neseniai investuota į studentų miestlį, kuriame, galimai, gyvensi ir tu!

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 7.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80

Universitetas siūlo du apgyvendinimo plotus netoli savo pagrindinio campus:

Paragon

 • kaina šiame bendrabutyje prasideda nuo 140.55 svarų savaitei (su mokesčiais)

 • studentai apgyvendinami butuose nedidelėmis grupėmis po 4-7 studentus, tačiau kiekvienas studentas turi atskirą kambarį;

 • visi kambariai yra pilnai apstatyti baldais;

 • taip pat yra visa reikalingiausia buitinė technika o virtvėje kiekvienas turi nuosavą rakinamą spintelę;

 • iš visų kambarių galima patogiai pasiekti bendrabučio skalbyklą;

 • name yra bendras kambarys, kuriame gali lankytis visi pastate gyvenantys studentai, bendrauti, rengti vakarėlius ir pan.;

 • taip pat siūlomi studijinio tipo kambariai sujungti su virtuvyte. Jų kaina - 190.82 svarų savaitei

Berkshire Student Accommodation

 • Tai studentų miestelis kuriame galima nuomotis pačius įvairiausius skirtingo tipo būstus. Priklausomai nuo būsto tipo gali gyventi nuo 1 iki 6 studentų.

Medicinos krypties studentams siūlomi būstai Readinge – kur įsikūręs jų fakultetas. 

 • Besidomintieji šiais būstais gali paskaityti lankstinuką.

Taip pat apgyvendinimo klausimais galima konsultuotis su One Stop Shop darbuotojais arba pasikaityti universiteto parengtus informacinius leidinius:

Jei nuspręsite būsto ieškoti savarankiškai, paieškas galite pradėti vienoje iš šių svetainių:

University of West London parama. Universitetas, kartu su jame esančia John Smith’s parduotuvėle studijuojantiems bakalauro studijų programas suteikia iki £300 paramą, kurią perveda į student kortelę (UWL aspire card) ir tuos pinigus bus galima išleisti John Smith’s parduotuvėje. Parama pervedama į kortelę kasmet po £100.

Daugiau informacijos rasi čia.

Top-up studijų parama. Visi stojantys į tęstines (Top-up) studijų programas gali gauti £2000 paramą. Parama bus suteikta automatiškai visiems, kurie ją gali gauti, papildomai aplikuoti dėl šios paramos nereikia. Parama suteikiama kaip £1500 nuolaida studijų kainai. Ir tie, kurie sėkmingai pabaigs kursą gaus dar £500.

Daugiau informacijos rasi čia.

University of West London parama bakalauro studijoms. Universitetasi šiais metais pradedantiems bakalauro studijas siūlo 550 £1500 vertės paramą, kurią išmokės per studijų metus. Norintys gauti šią paramą turi pasirinkti šį unviersitetą pagrindiniu prioritetu ir turi užpildyti parašką iki rugsėjo 30d., paraišką rasi čia.

Daugiau informacijos rasi čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Aistė Janavičiūtė
Criminology, Policing and Forensics BA (Hons) (Bachelor)
2015-09
ajanaviciute
Eglė Hokušaitė
Event Management BA (Hons) (Bachelor)
2018-09
Eglė Hokušaitė
Evelina Bučinskaitė
Event Management BA (Hons) (Bachelor)
2016-09
Ieva Gabryte
Performance and Music Management BMus (Hons) (Bachelor)
2018-09
Ieva Gabryte
Jolita Juškaitė
Fashion Buying and Management BA (Hons) (Bachelor)
2018-09
Jolita Juškaitė
Julija Navickaitė
Psychology BSc (Hons) (Bachelor)
Studijas baigė
jul181
Karolina Germanavičiūtė
Broadcast and Digital Journalism BA (Hons) (Bachelor)
Studijas baigė
karolina_ooo
Marta Nakrevič
Psychology BSc (Hons) (Bachelor)
2016-09
Marta Nakrevič
Martynas Simanavičius
Business Studies with Finance BA (Hons) (Bachelor)
2014-09
Marchusee
marcius447
Viktorija Soboliovaite
Criminology, Policing and Forensics BA (Hons) (Bachelor)
2016-09
Missis Beluči