Hull University

Hull
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

University of Hull – investicija į tavo ateitį

Neretai gyvenime nuo sėkmės skiria vienintelis žingsnis – drąsa jos siekti. Išdrįsk siekti savo svajonių University of Hull ir gausi visas reikiamas sąlygas jų įgyvendinimui. Šiame universitete rasi  modernią infrastruktūrą, šiuolaikišką požiūrį į mokslą, o svarbiausia – begalinę laisvę naujiems atradimams. Jei kartais pristigtum motyvacijos (kas, pripažinkim, kartais nutinka), čia rasi visą reikiamą paramą, skatinančią atrasti savo tikrąją sėkmę bei pašaukimą.

Išdrįsk pamatyti, ką tau gali pasiūlyti University of Hull!

 • Daugiau kaip 2000 (!) studijų programų 50-yje mokslo šakų;
 • 18 000 studentų, iš kurių net 19% - ne JK gyventojai (2020 World University Rankings);
 • 200 mln. svarų sterlingų vertės universiteto miestelio atnaujinimas;
 • 62% universitete atliktų mokslinių tyrimų buvo įvertinti kaip „aukštos kokybės tarptautiniu mastu“ 2014 Research Excellence Framework (REF);
 • Net 95,9% studentų pabaigę studijas įsidarbina arba tęsia mokslus nepraėjus 6 mėnesiams nuo studijų baigimo.

Istorija, išsaugota akmenyje

University of Hull įkurtas 1927 m. – tuo metu jis buvo pavadintas University College Hull. Paskutinįjį akmenį į pastato sieną įtvirtino tuometinis Jorko kunigaikštis George‘as VI (vėliau tapęs Karaliumi George‘u VI, kurio istorija ekranizuota filme „Karaliaus kalba“). Universitetas savo veiklą pradėjo turėdamas vos 39 studentus ir 14 departamentų, kuriuose darbavosi po vieną žmogų. Per sekančius 90 metų universitetas augo, brendo ir keitėsi – šiandien jis tapo 18 000 studentų, 2500 darbuotojų ir daugiau kaip 1000-čio žmonių akademinį personalą talpinančia institucija.

Dosnios investicijos

Universitetas, norėdamas sukurti modernią aplinką studentų gerovei užtikrinti, ryžosi 200 mln. svarų sterlingų vertės investicijai į pastatų bei įrenginių atnaujinimą. Taip duris atvėrė prabangus studentų bendrabutis „The Courtyard“, o netrukus įsikurs dar didesnis, 130 mln. svarų sterlingų vertės bendrabučių kompleksas. Universitetas pasirūpina ir aukščiausios kokybės paslaugomis – praėjusį rugsėjį buvo įkurtas 28 mln. vertės sveikatos priežiūros centras. 9,5 mln. vertės investicija buvo skirta studentų laisvalaikiui: buvo atnaujintas renginių centras „Middleton Hall“, talpinantis vienas geriausių spektaklių bei kino teatro salių regione.

Koja kojon su inovacijomis tyrimų srityje

Universitetas gali pasigirti ilgamete patirtimi socialinio teisingumo, aplinkos technologijų ir jūrų istorijos tyrimų srityse. Novatoriški tyrėjų darbai sveikatos priežiūros inovacijų, 3D vizualizacijų bei nanotechnologijų srityse yra taip pat plačiai gerbiami bei pripažįstami akademiniame pasaulyje. Nepaisant plataus tyrimų spektro, universitetą labiausiai mokslinių tyrimų srityje išpopuliarino indėlis į skystųjų kristalų technologijos plėtrą (taip, tų pačių, kurie naudojami tavo monitoriaus ekrane). Už technologinius pasiekimus ir šį inovacinį proveržį universitetas netgi gavo prestižinį „Karalienės apdovanojimą“.

Atrask savo pašaukimą!

„Mes tikime, jog kiekviename slypi kažkas nepaprasto“, - teigia University of Hall, kartu su Britų Olimpine Asociacija (Team GB) užsibrėžęs padėti kiekvienam savyje atrasti „olimpinę ugnį“. Universietas iki 2025 m. sudarė oficialią partnerystę su Team GB, kas atveria daugybę galimybių: nuo išskirtinių stažuočių iki įkvepiančių svečių paskaitų, renginių ir dar daugiau. Pasinaudojęs šiomis unikaliomis galimybėmis ir pasisėmęs motyvacijos iš pasaulio čempionų, galbūt atrasi „olimpietišką“ sėkmę savoje srityje!

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 70 % ir daugiau.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL - 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 70 % ir daugiau.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL - 80

University of Hull – neįkainojama studentiško gyvenimo patirtis

Naujai atvykusiems nuolatinių studijų studentams, pateikusiems prašymą iki universiteto svetainėje nurodytos datos, užtikrinama vieta universiteto bendrabučiuose.

University of Hull siūlo platų apgyvendinimo pasirinkimą pirmo kurso bakalauro studentams, atvykstantiems studijuoti iš užsienio:

 • Naujasis Westfield Court (įrengtas 2018 m.) yra skirtas apgyvendinti daugiau nei 1400 studentų. Kambariuose bei apartamentuose yra bendras arba privatus vonios kambarys. Bendrabutyje įkurtos ir laisvalaikio erdvės: žaidimų kambarys, muzikos kambariai, studijų centras ir keletas lauko erdvių;
 • Courtyard, įsikūręs pagrindiniame universiteto miestelyje, yra skirtas 560 studentų apgyvendinimui. Galima rinktis iš įvairių būsto tipų: standartinių kambarių aštuonviečiuose apartamentuose, liukso klasės kambarių keturviečiuose apartamentuose ar vieno miegamojo apartamentų.

Kad ir kurį apgyvendinimo variantą pasirinktum, bendrabutis – puiki vieta susirasti draugų, tad nepraleisk progos paversti tai savo studentiško gyvenimo patirtimi!