Bangor University (Wales)

Bangor
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Bangor University – universitetas įspūdingos gamtos apsuptyje

Nepakartojama universiteto lokacija kerinčios gamtos apsuptyje – tai viena iš priežasčių, kodėl daugybė studentų atvyksta studijuoti į Bangorą. Snieguotos kalnų viršūnės, jūra, smėlėti paplūdimiai, istoriniai miestai ir pilys – tik dalis to, ką studijos čia gali pasiūlyti. Viena aišku – turėti visa tai vos už kelių žingsnių nuo universiteto yra neįkainojama patirtis!

Bangor University – tai aukščiausia švietimo kokybė, praktikos galimybės, daugiau nei 150 užklasinių veiklų bei studijos nepakartojamo gamtos grožio apsuptyje.

 

Trumpa universiteto istorija

Bangor University yra įsikūręs šiaurės vakarų Velse, pajūrio Bangoro mieste, greta Snowdonia nacionalinio parko. Įkurtas 1884 m., universitetas turi senas akademines tradicijas ir itin didelį dėmesį skiria studentų gerovės užtikrinimui. Šiuo metu universite studijuoja apie 11 000 studentų ir 650 dėstytojų dirba 14-oje universiteto fakultetų.

Auksinė aukštojo mokslo kokybė

Bangor University gavo auksinį apdovanojimą, aukščiausią įmanomą įvertinimą, už švietimo kokybę (Teaching Excellence Framework). Buvo vertinami tokie rodikliai: mokymo kokybė, mokymosi aplinka ir studentų pasiekimai. Šio apdovanojimo vertė reiškia, kad studijuodamas Bangor University gausi aukščiausią mokymo kokybę Jungtinėje Karalystėje!

Darbo ir praktikos galimybės

Bangor University bakalauro bei magistro studentams du kartus per metus siūlo stažuotes įmonėse. Ši galimybė leidžia ne tik pritaikyti žinias profesinėje aplinkoje, bet ir papildomai užsidirbti! Galėsi rinktis iš plataus stažuočių spektro: pradedant medicininiais tyrimais, baigiant rinkodara bei reklama. Neabejotinai atrasi tai, kas tau įdomu!

Nemokama narystė klubuose bei studentų atstovybėse

Nepraleisk progos praturtinti savo studentišką patirtį prisijungiant prie studentų kuruojamų draugijų. Ten ne tik galėsi užsiimti mėgstama veikla, bet ir rasi bendraminčių! O klubų bei atstovybių pasirinkimas tikrai platus: 150 skirtingų jas vienijančių veiklų, iš kurių galėsi pasirinkti, kas tave labiausiai domina.

Nepakartojamos gamtos apsuptyje

Universitetas šalia kalnų ir jūros – skamba lyg svajonė, tiesa? Studijuojant Bangor mieste tai tampa realybe, nes Bangor University yra įsikūręs viename gražiausių pasaulio regionų: tarp snieguotų kalnų viršūnių bei gražiosios šiaurės Velso pakrantės. Čia rasi daugybę lankytinų vietų: netoliese įsikūrusius istorinius miestelius su savitomis pilimis, jaukius kalnų kaimelius bei laukinius paplūdimius.

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8 ir valstybinių egzaminų vidurkis ne mažesnis nei 75%.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Bangor University – viskas, ko reikia patogiam gyvenimui

Garantuotas apgyvendinimas suteikiamas visiems pirmo kurso studentams, kurie kreipiasi į universiteto atstovybę iki nurodytos datos. Visi universiteto bendrabučiai yra lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo universiteto, o kiekviename kambaryje yra prieiga prie interneto.

Pasirink, kur nori gyventi

Šiuo metu universitetas siūlo apgyvendinimą 2960 studentams dvejuose universiteto miesteliuose: Ffriddoedd Village ir St Mary’s Village. Universiteto bendrabučio rezervacijos sistema leidžia pasirinkti konkretų kambarį bei bendrabutį, kuriame norėtum apsistoti.

Apgyvendinimas pagal aukščiausius standartus

Bangor University apgyvendinimas What Uni Student Choice Awards 2019 užėmė 3-ią vietą Jungtinės Karalystės mastu. Studentai, gyvenantys bendrabučiuose, taip pat įgauna finansinį pranašumą, nes į kainą jau būna įskaičiuotas bevielis internetas, laidinis internetas, vandens, elektros ir šildymo sąskaitos.

Sporto klubo ir „Campus Life“ narystė

Visiems studentams, gyvenantiems universiteto bendrabučiuose, į kainą įtraukta narystė sporto salėje ir „Campus Life“. „Campus Life“ vykdo renginių programą ištisus metus, įskaitant filmų vakarus, viktorinas, keliones ir veiklą gryname ore. Universiteto sporto centras „Canolfan Brailsford“ yra Ffriddoedd Village, o St Mary's Village veikia treniruoklių salė.