Bath Spa University

Bath
 • Top 5 University for Creative Arts;
 • flexible degrees (opportunity to combine more than 1 subject at UG level);
 • TEF Silver award 2017;
 • outstanding student support;
 • inclusive, friendly student community;
 • 95% employability rate.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Bath Spa University – studijos kūryba ir istorija alsuojančiame mieste

Jeigu svajoji apie menų, kultūros, komunikacijos ar verslo studijas ir įkvepiančią kurti atmosferą, Bath Spa University suteiks tau ne tik puikias išsilavinimo galimybes, bet ir aplinką skatinančią kurti kasdien– vos pažiūrėjus pro langą.

Vienintelis UNESCO paveldo miestas Anglijoje

Jeigu gerai pameni Europos istoriją, romėnai buvo įsikūrę net dabartinės Jungtinės Karalystės teritorijose. Bato (angl. Bath) miestas tapo vienu iš jų kurortų, kuriame įrengtos SPA gydyklos, teatrai, cirkas ir daug kitų didingų objektų. Šiandien visas (!) šis miestas saugomas UNESCO, o didinga jo istorija sukūrė puikią aplinką klestėti kultūrai bei naktiniam gyvenimui: čia gausu restoranų, barų, teatrų, vyksta įvairūs festivaliai ir kitos linksmybės.

160-ies metų universiteto tradicijos

Kadangi Bato miestas nuo seno turėjo puikias kultūros tradicijas, įvairios menų mokyklos čia veikė jau nuo senų senovės. Viena iš jų (dabartinis Bath Spa University) ypač išaugo ir jau nuo XIX amžiaus tapo viena žymiausių Jungtinės Karalystės menų mokyklų. Jai susijungus su keliomis kitomis įstaigomis, universitetas dar labiau išaugo ir suklestėjo, o jo absolventų gretas papuošė ne vieno žymaus kūrėjo pavardė. Kiekvieną rytą žengdamas į auditorijas didinguose pastatuose jausi Anglijos mokslo ir meno alsavimą subtiliai deranti su XXI amžiaus modernumu.

Savo srities lyderis

Bath Spa University gausu įvairiausių specialybių ir visų modulių programų, tačiau, galbūt dėl istorijos ar didžiausio pajėgumo kūrybos srityje, pats geriausias įvertinimas gautas kūrybiškumo ugdymo vertime (Top 5) bei įvairiose menų programose, pavyzdžiui, pagal „The Guardian“ apklausą, programos „Fashion and Textile“ ir „Film production“ – vienos iš lyderių Europoje. Studijų kokybė lemia ir puikius studentų rezultatus jau jas pabaigus – net 95 proc. absolventų randa darbus per pirmus šešis mėnesius po diplomo gavimo!

Biologija + verslo vadyba?

 Žinoma, Bath Spa University  turi puikių programų ir kitose srityse, o kai kurios iš jų ir ypač unikalios, pavyzdžiui: „Biology with Business management“ arba „Cretating Computing with Heritage“. Visos šios naujovės – atidaus rinkos poreikių stebėjimų rezultatas.

Kursai norintiems patobulinti savo mokymosi įgūdžius

Tai kursai visiems norintiems patobulinti savo akademinį rašymą, išmokti planuoti laiką, ieškoti informacijos ar...motyvacijos. Taigi, jei bijai, kad svečioje šalyje bus sunku prisitaikyti prie naujos sistemos ar reikalavimų, nesijaudink – tau bus atsakyta į visus klausimus.

20 sporto komandų tavo kieme

Mokslai, mokslai, mokslai...O po jų galimybė rinktis iš daugybės sporto šakų ir sportuoti visai šalia savo gyvenamosios vietos! Daugelis puikiai aprūpintų studentų apartamentų  įsikūrę miesto centre ar visai šalia jo, o susisiekimas su auditorijomis ir laisvaliakio bei sporto centrais – ypač greitas, dažniausiai įveikiamas pėsčiomis!

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 7 + 70% iš laikytų egzaminų.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas
 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Kur gyvensi, išsirinkti ir pamatyti gali štai čia.

Būsto kainas ir paraiškos anketą gali rasti čia.

Nepražiospok nurodytų anketos užpildymo terminų, o kilus klausimams visada kreipkis į mus arba kontaktais, nurodytais universiteto tinklapyje.