Studijos ant jūros kranto Olandijoje!

2017-04-24
HZ University of Applied Sciences – studijos apsuptos žinių ir jūros
Šiaurės jūros apsuptis, ramus pakrantės miestas Vlissingen, nedidelis, bet modernus universitetas – skamba kaip tikra rožinė svajonė! Ji gali tapti realybe, jeigu pasirinksi studijas HZ University of Applied Sciences.

Mažas universitetas – dideli užmojai

Labiau mažas nei didelis, 4800 studentų „talpinantis“, HZ University of Applied Sciences orientuojasi ne į kiekybę, o į kokybę: nedidelės studentų grupės, individualus dėmesys, visos reikiamos technologijos ir glaudus bendradarbiavimas su darbdaviais – tokie yra šios įstaigos prioritetai. Šie tikslai pateisina lūkesčius: net 6 metus iš eilės ‘Keuzegids Hoger Onderwijs’ (Guide to Higher Education) apklausoje universitetas reitinguojamas tarp 3 geriausių taikomųjų mokslų universitetų Olandijoje.

Turizmas, verslas, logistika

Vandens ir žemės turizmas, logistika, verslas – tai pagrindinės ir universitetui strategiškai svarbios kryptys. Juk HZ University of Applied Sciences įsikūręs prie jūros, todėl priežasčių gilintis į minėtas sritis tikrai yra. Žinoma, tai nėra vienintelis pasirinkimas – HZ University of Applied Sciences  siūlo gilintis ir į kitas specialybes, o esant geriems rezultatams, žinias dar labiau pagilinti pritaikant jas realiuose projektuose ar tarptautiniame lygmenyje.

Vandens sportas, nuolaidos į koncertus ir teatrus

Natūralu, kad prie jūros įsikūręs universitetas siūlo daugiau galimybių sportuoti vandens sportą. Tai puiki proga tiesiogine prasme „pravėdinti“ galvą po mokslų :) O kur dar ilgi pasivaikščiojimai bangų skalaujamu pusiasaliu! Tuo tarpu kultūros mylėtojai gali priklausyti HZ CULT klubui ir gauti galimybę stebėti pasirodymus geresnėmis kainomis bei aptarinėti su bendraminčiais.

 

               

Studijų programos

Programos pavadinimas

Laipsnis

Miestas

Kaina metams

Chemistry

Bachelor

Vlissingen

2,006€

Civil Engineering

Bachelor

Vlissingen

2,006€

Industrial Engineering & Management

Bachelor

Vlissingen

2,006€

International Business and Languages

Bachelor

Vlissingen

2,006€

International Business And Management Studies

Bachelor

Vlissingen

2,006€

Logistics Engineering

Bachelor

Vlissingen

2,006€

Vitality And Tourism Management

Bachelor

Vlissingen

2,006€

Water Management

Bachelor

Vlissingen

2,006€

Galite paskaityti ir informacinį universiteto bukletą arba susipažinti su šiuo dokumentu, pristatančiu universitetą.