Vyksta stojimai į Anglijos universitetus!

2018-11-23
Nesnausk – stojimai į Angliją jau prasidėjo, o pirmojo etapo pabaiga sparčiai artėja! Kol Tavo bendraklasiai dar tik svarsto, kur stoti, Tu jau gali sulaukti priėmimo laiško iš Anglijos universitetų!

Šiame straipsnyje rasi visą reikalingą informaciją apie studijas Anglijoje, mitus, reikalingus dokumentus, stojimo procesą ir kitą reikalingą informaciją.

 

Pateikus stojimo anketą, Kastu konsultantai ją peržiūrės ir patars, ką joje pakeisti, kad turėtum kuo didesnes galimybes įstoti!

 

Anglijos universitetai

Anglija žavi tuo, kad čia galėsi rasti daugybę įdomių studijų programų pagal savo poreikius. Patariame atidžiai peržiūrėti sąrašą - patikrinti universiteto reitingus, nuspręsti, kuriame mieste labiau norėtum studijuoti, palyginti išlaidas ir t.t. Patarti taip pat gali ir mūsų konsultantai! Visus Anglijos universitetus gali rasti čia:

 

Stojimas į bet kurį Anglijos universitetą

 
Jei nerandi savo trokštamo universiteto Kastu puslapyje, vis tiek galime tau padėti į jį įstoti. Gali pasirinkti iki 5 programų iš Didžiosios Britanijos universitetų (net jeigu visi penki nėra Kastu partneriai). Daugiau apie tai gali sužinoti paspaudęs čia.

 

Mitai apie studijas Anglijoje

Spausk ant mito ir sužinok, kaip yra iš tikrųjų!

 

Mitas Nr. 1. “Dėl Brexit į Angliją įstoti taps neįmanoma”

JK Ministrė Pirmininkė Theresa May rugsėjo 22 d. išstojimą iš ES pasiūlė atidėti iki 2021 m. Be to, įstojus į universitetą, pasirašysi kontraktą, kurio sąlygų universitetas laužyti negalės visą tavo studijų laikotarpį. Daugiau gali sužinoti čia.

Mitas Nr. 2. “Stojant į Anglijos universitetus būtina laikyti IELTS/TOEFL testą“.

Daugelyje universitetų užtenka Tavo metinio anglų kalbos pažymio arba nemokamo Kastu anglų kalbos testo. Daugiau informacijos apie testą: ČIA.

Mitas Nr. 3. “Studijuoti Anglijoje – brangu”.

Nors mokslas Anglijoje ir kainuoja, tačiau visiems Europos Sąjungos piliečiams suteikiama paskola, kuri padengia visą studijų kainą. Svarbiausia dėl paskolos kreiptis iš anksto. Daugiau apie ją gali sužinoti čia arba iš Kastu konsultantų.

 

Reikalingi dokumentai

 • Brandos atestato vidurkis. Daugelis universitetų reikalauja, jog brandos atestato vidurkis būtų 7 ar daugiau.
 • Anglų k. žinios. Dauguma mūsų atstovaujamų universitetų nereikalauja jokio anglų kalbos testo, jei anglų kalbą mokaisi B2 lygiu ir Tavo vidurkis yra bent 8! Kitais atvejais reikėtų išlaikyti KASTU anglų k. testą arba IELTS (bendras surinktų taškų balas - 6.0)
 • Motyvacinis laiškas. Įdomus ir išsamus motyvacinis laiškas yra Tavo proga išsiskirti iš kitų stojančiųjų ir pademonstruoti savo norą mokytis pasirinktos specialybės. Naudingus patarimus rasi ČIA.
 • Rekomendacinis laiškas. Geriausia, kad jį parašytų žmogus, pažįstantis Tave iš akademinės pusės: mokytojas ar dėstytojas.

*Konkretesnius ir išsamesnius reikalavimus rasi prie kiekvienos studijų programos aprašo. Daugiau naudingos informacijos bei patarimų dėl reikiamų stojimų dokumentų surasti skiltyje reikalingi dokumentai.

Dauguma Kastu atstovaujamų universitetų nereikalauja jokio anglų kalbos testo, jei anglų kalbą mokaisi B2 lygiu ir Tavo vidurkis yra bent 8!

Kaip įstoti?

Pamatei studijų programą, kurią norėtumei studijuoti? Tuomet Tavęs laukia 3 labai paprasti žingsniai:

 1. Užpildyk KASTU online stojimo anketą.
 2. Įkelk į anketą stojimui reikalingus dokumentus
 3. Lauk atsakymo ir kraukis lagaminą!

 

Su Kastu - viskas paprasta!

Puikiai suprantame, kad esi labai užsiėmęs, turi daug namų darbų, reikia ruoštis brandos egzaminams ir tikriausiai neturi daug laiko tvarkytis su stojimo dokumentais. Čia KASTU komanda ateina Tau į pagalbą ir padeda su visu stojimu procesu, kad lengvai ir greitai įstotum ten, kur atsiveria Tavęs vertos galimybės!

 • Patarsime Tau kaip išsirinkti universitetą bei studijų programą
 • Paaiškinsime kaip vyksta stojimo procesas, kokių dokumentų reikia stojant į Anglijos universitetus
 • Patikrinsime tavo visą stojimo anketą ir motyvacinį laišką
 • Sumokėsime UCAS stojimo anketos mokestį už Tave
 • Sėkmingo įstojimo metu tau reikės sumokėti vienkartinį 35 Eur sėkmės mokestį. Ir viskas!

 

Kastu pertraukėlė apie studijas Anglijoje

Susisiek su mumis!
Laima Namajūnaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
arrow
arrow

 

'