Stojimas į bet kurį Didžiosios Britanijos universitetą

Kastu komanda gali tau padėti įstoti į bet kurį universitetą Didžiojoje Britanijoje!

Net jei nerandi savo trokštamo Didžiosios Britanijos universiteto Kastu tinklalapyje, turi galimybę stoti į jį su mūsų organizacijos pagalba. Gali pasirinkti iki 5 programų iš Didžiosios Britanijos universitetų (net jeigu visi penki nėra Kastu partneriai).

Kodėl verta stoti per Kastu?

Stojimas per Kastu

Stojimas savarankiškai
Užtenka užpildyti paprastą Kastu stojimo anketą

Reiktų pačiam užpildyti UCAS anketą, kuri yra gana sudėtinga - vien registruojantis reikės atlikti 10 žingsnių. Taip pat mokytojas, kuris tau pateiks rekomendaciją, turės registruotis prie UCAS ir pats ją pateikti.

Anketa bus patikrinta Kastu konsultantų - todėl tikrai žinosi, kad ji yra užpildyta be klaidųYra tikimybė, jog anketoje paliksi klaidų, arba netinkamai užpildysi kurią nors anketos dalį - tas vėliau gali turėti įtakos tavo stojimui
Gausi informaciją, kas bus po anketos pildymo, bei anketos administravimo instrukciją - žinosi ko laukti, ir kokius veiksmus atlikti norint įstotiVisa stojimo eiga reikės rūpintis pačiam UCAS track sistemoje (o tai ne ta pati sistema, per kurią pateiksi anketą)
Gausi informaciją apie studijų paskolą Anglijoje, bei instrukciją - kokius dokumentus ir kaip užpildyti, kad ji tau būtų suteiktaViskuo dėl paskolos reikės rūpintis pačiam
Užpildyta Kastu anketa galės būti naudojama stojant į universitetus kitose Kastu atstovaujamose šalyse: Danijoje, Olandijoje, Švedijoje, Suomijoje bei Kinijoje - turėsi daugiau galimybių įstoti į tas šalis, apie kurias anksčiau galbūt net nepagalvojaiNorint stoti į universitetus kitose šalyse reikės pildyti dokumentus iš naujo
Stojimo kaina - 75€ arba 149(priklausomai nuo tavo pasirinktų universitetų)Reiks pervesti UCAS'ui £24 stojimo anketos mokestį
 

Ką reikia daryti norint stoti ne į Kastu partnerį universitetą D.Britanijoje?

 1. Susirask tave dominančias programas, į kurias nori stoti. Suradęs tave dominačias programas išsisaugok šią informaciją: Universiteto pavadinimas ir jo UCAS kodas, tikslus programos pavadinimas ir programos UCAS kodas.

 2. Užpildyk Kastu elektroninę stojimo anketą ir pasirink norimas programas. Universitetų, nesančių Kastu partnerių sąraše, programas reikia rinktis kaip "university of your choice" programas. 

 3. BŪTINAI užpildyti šią formą, kurioje pateiksi detalesnę informaciją (kurią susirinkai pirmame žingsnyje), į kokius universitetus ir jų programas norėtum stoti.

 4. Išsiųsk savo Kastu stojimo anketą.

 5. Amokėk administracinį mokestį už anketos išsiuntimą į tavo norimas studijų programas. Stojant per UCAS sistemą, visoms anketoms yra taikomas £24 mokestis, kurį tau reiktų mokėti, jei stotum savarankiškai. Šis mokestis jau yra įskaičiuotas į Kastu anketos administracinį mokestį, tad tau jo papildomai mokėti nebereikės.

  1. Jeigu tavo anketoje nėra bent trijų Kastu partnerių universitetų iš Anglijos (anketoje pasirinkai vieną, du arba nepasirinkai nė vieno su Kastu dirbančio Anglijos universiteto) – tuomet administracinis mokestis yra 149€

  2. Jeigu tavo anketoje yra bent trys Kastu partneriai universitetai Angljoje (pvz. trys universitetai Kastu partneriai, ir du tavo pasirinkti universitetai, kurie nėra Kastu partneriai, arba keturi Kastu partneriai ir vienas ne partneris) – tuomet mokesčiui yra taikoma 50 proc. nuolaida, ir tau reikia sumokėti 75€

 6. Kastu komanda patikrins Tavo anketą, ištaisys klaidas ir ją nusiųs Tavo formoje pasirinktiems universitetams.

Dėmesio! Norime pabrėžti - į Didžiosios Britanijos universitetus stoti ir per Kastu, ir per UCAS sistemą negalima. Turi pasirinkti, ar stoji vien per Kastu, ar vien per UCAS.

Jau pradėjai pildyti UCAS anketą?

Jau pradėjai pildyti UCAS anketą, bet susidūrei su neaiškumais ir norėtum mūsų komandos pagalbos? Užpildyk šią formą ir nurodyk joje savo prisijungimo prie UCAS sistemos duomenis. Mes perimsime Tavo stojimo proceso tvarkymą, išsiųsime anketą į pasirinktus universitetus ir tai padarę Tau atgal perduosime stojimą su tolimesnėmis išsamiomis instrukcijomis.

Sąrašas partnerių universitetų į kurios nemokamai organizuojame stojimus

Visu šiuos universitetus rasi čia

 1. Anglia Ruskin University
 2. Arts University Bournemouth
 3. Bangor University (Wales)
 4. Bath Spa University
 5. Birmingham City University
 6. Bournemouth University
 7. Brunel University London
 8. Bucks New University
 9. Canterbury Christ Church University
 10. Cardiff University
 11. Central Lancashire University
 12. Coventry university
 13. De Montfort University
 14. East London University
 15. Edinburgh Napier University
 16. Glasgow Caledonian University
 17. Keele University
 18. Lancaster University
 19. Leeds Trinity University
 20. London South Bank University
 21. Northumbria University, Newcastle
 22. Portsmouth University
 23. Roehampton University
 24. Sheffield Hallam University
 25. Swansea University (Wales)
 26. University of Bedfordshire
 27. University of Bradford
 28. University of Chester
 29. University of Chichester
 30. University of Essex
 31. University of Gloucestershire
 32. University of Greenwich
 33. University of Hertfordshire
 34. University of Huddersfield
 35. University of Hull
 36. University of Kent
 37. University of Law
 38. University of Lincoln
 39. University of Liverpool
 40. University of Northampton
 41. University of Reading
 42. University of Salford
 43. University of Sunderland
 44. University of Surrey
 45. University of the West of England
 46. University of West London
 47. University of Winchester
 48. University of Wolverhampton
 49. University of Worcester
 50. York St John University