Stojimas į bet kurį Didžiosios Britanijos universitetą

Kastu komanda gali tau padėti įstoti į bet kurį universitetą Didžiojoje Britanijoje!

Net jei nerandi savo trokštamo Didžiosios Britanijos universiteto Kastu tinklalapyje, turi galimybę stoti į jį su mūsų organizacijos pagalba. Gali pasirinkti iki 5 programų iš Didžiosios Britanijos universitetų (net jeigu visi penki nėra Kastu partneriai).

SVARBU! Stojimas į Didžiosios Britanijos universitetus vyksta per UCAS sistemą.

 

Kodėl verta stoti per Kastu ?

 

Stojimas per Kastu

Stojimas savarankiškai
Užtenka užpildyti paprastą Kastu stojimo anketąReiktų pačiam užpildyti UCAS anketą, kuri yra gana sudėtinga - vien registruojantis reikės atlikti 10 žingsnių. Taip pat mokytojas, kuris tau pateiks rekomendaciją, turės registruotis prie UCAS ir pats ją pateikti.
Anketa bus patikrinta Kastu konsultantų - todėl tikrai žinosi, kad ji yra užpildyta be klaidųYra tikimybė, jog anketoje paliksi klaidų, arba netinkamai užpildysi kurią nors anketos dalį - tas vėliau gali turėti įtakos tavo stojimui
Gausi informaciją, kas bus po anketos pildymo, bei anketos administravimo instrukciją - žinosi ko laukti, ir kokius veiksmus atlikti norint įstotiVisa stojimo eiga reikės rūpintis pačiam UCAS track sistemoje (o tai ne ta pati sistema, per kurią pateiksi anketą)
Gausi informaciją apie studijų paskolą Anglijoje, bei instrukciją - kokius dokumentus ir kaip užpildyti, kad ji tau būtų suteiktaViskuo dėl paskolos reikės rūpintis pačiam
Užpildyta Kastu anketa galės būti naudojama stojant į universitetus kitose Kastu atstovaujamose šalyse: Danijoje, Olandijoje, Švedijoje, Suomijoje bei Kinijoje - turėsi daugiau galimybių įstoti į tas šalis, apie kurias anksčiau galbūt net nepagalvojaiNorint stoti į universitetus kitose šalyse reikės pildyti dokumentus iš naujo
Stojimo kaina - 75 arba 149 eurai (priklausomai nuo tavo pasirinktų universitetų)Stojimo kaina - 30 eurų

 

Ką reikia daryti norint stoti ne į Kastu partnerį universitetą?

  1. Pirmiausia turi užpildyti Kastu elektroninę stojimo anketą ir pasirinkti norimas programas. Universitetų, nesančių Kastu partnerių sąraše, programas reikia rinktis kaip university of your choice  programas. 

  2. Išsiuntęs KASTU stojimo anketą su studijų programomis, kurių nesiūlo mūsų partneriai universitetai ("university of your choice") turi užpildyti šią formą, kurioje pateiksi detalesnę informaciją į kokius universitetus norėtum stoti.

  3. Užpildęs formą turėsi sumokėti administracinį mokestį už anketos išsiuntimą į tavo norimas studijų programas. Sąskaitą apmokėjimui gausi, kai atsiųsi Kastu stojimo anketą (stojant per UCAS sistemą, visoms anketoms yra taikomas 30 € mokestis, kurį tau reiktų mokėti, jei stotum savarankiškai. Šis mokestis jau yra įskaičiuotas į Kastu anketos administracinį mokestį, tad tau jo papildomai mokėti nebereikės):

  • Jeigu tavo anketoje nėra bent trijų Kastu partnerių universitetų (anketoje pasirinkai vieną, du arba nepasirinkai nė vieno su Kastu dirbančio universiteto) – tuomet administracinis mokestis yra 149 €.

  • Jeigu tavo anketoje yra bent trys Kastu partneriai universitetai (pvz. trys universitetai Kastu partneriai, ir du tavo pasirinkti universitetai, kurie nėra Kastu partneriai, arba keturi Kastu partneriai ir vienas ne partneris) – tuomet mokesčiui yra taikoma 50 proc. nuolaida, ir tau reikia sumokėti 75 €.

Dėmesio! Norime pabrėžti - į Didžiosios Britanijos universitetus stoti ir per Kastu, ir per UCAS sistemą negalima. Turi pasirinkti, ar stoji vien per Kastu, ar vien per UCAS.

Jau pradėjai pildyti UCAS anketą, bet susidūrei su neaiškumais ir norėtum mūsų komandos pagalbos? Užpildyk šią formą ir nurodyk joje savo prisijungimo prie UCAS sistemos duomenis. Mes perimsime Tavo stojimo proceso tvarkymą, išsiųsime anketą į pasirinktus universitetus ir tai padarę Tau atgal perduosime stojimą su tolimesnėmis išsamiomis instrukcijomis. 

Turi klausimų? Susisiek su Kastu konsultantais!
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow