Jau vyksta stojimai į užsienio aukštąsias mokyklas!

2020-11-09
Stojimai į užsienio aukštąsias mokyklas jau prasidėjo! Netemk gumos - jau dabar pradėk pildyti stojimo anketą ir ramiai lauk priėmimo laiškų iš universitetų!
 

Kad lengviau ir paprasčiau būtų pildyti anketą, tau reikia žinoti kelis svarbius dalykus:

Reikalingi dokumentai*

  • Asmens dokumentas (pasas arba ID kortelė) – pageidautina, kad iki jo galiojimo termino pabaigos būtų likę bent 2 metai.
  • Jau baigusiems mokyklą - Brandos atestatas ir brandos atestato priedas. Jei stojimo procesą pradedi dar besimokydamas dvyliktoje klasėje, atestatą ir jo priedą reikės atsiųsti kai tik jį gausi.
  • Dar nebaigusiems mokyklos - Pažymių išrašas. Jame turi būti pateiktos per paskutinius trejus metus Tavo išklausytų dalykų valandos, 11 klasės metiniai pažymiai bei 12 klasės pirmo pusmečio pažymiai. Pažymių išrašo formą rasi čia
  • Motyvacinis laiškas. Įdomus ir išsamus motyvacinis laiškas yra Tavo proga išsiskirti iš kitų stojančiųjų ir pademonstruoti savo norą mokytis pasirinktos specialybės. Naudingus patarimus rasi ČIA.
  • Rekomendacija. Geriausia, jei rekomendacija bus parašyta žmogaus, pažįstančio tave iš akademinės pusės (mokytojas, dėstytojas), tačiau taip pat galima gauti ir darbdavio rekomendaciją. Rekomendacinio laiško rašymo gaires rasi čia.

*Išsamesnius reikalavimus rasi prie kiekvienos studijų programos aprašo. Daugiau naudingos informacijos bei patarimų dėl reikiamų stojimų dokumentų surasi skiltyje reikalingi dokumentai.

Reikalingų dokumentų sąrašą, stojant į magistro studijas, rasi čia.

 

Dauguma Kastu atstovaujamų universitetų nereikalauja jokio anglų kalbos testo, jei anglų kalbą mokaisi B2 lygiu ir turi neblogą vidurkį.

Stojimo anketa

Užpildyti Kastu stojimo anketą tau užtruks tik 20 minučių, o surinkti visiems reikiamiems dokumentams – dar pora dienų.

 

Kaip pildyti stojimo anketą?

Instrukciją, kaip pildyti stojimo anketą, rasi šiame vaizdo įraše! Užstruksi tik 20 min., o su vos viena stojimo anketa galėsi stoti į 6 skirtingas šalis ir rinktis iš daugiau nei 6000 programų!

 

Iki kada gali atsiųsti stojimo anketą?

Norint studijuoti užsienyje, labai svarbu stojimo anketą ir visus reikalingus dokumentus atsiųsti laiku. Terminai, iki kada reikia atsiųsti stojimo anketą:

Stojantiems į bakalauro ir Top-up pakopų studijas
Pagrindinis stojimas

Paraiškos teikimo data

Į Anglijos ir Suomijos aukštąsias mokyklas

iki sausio 13 d.

Į Danijos aukštąsias mokyklas

iki kovo 1 d.

Į Olandijos, Švedijos ir Kinijos aukštąsias mokyklas

iki balandžio 1 d.

Terminus, iki kada reikia atsiųsti stojimo anketą stojant į magistro studijas, gali rasti čia.

Universitetai

Užsienio universitetai siūlo daugybę įvairių studijų programų, tad atidžiai peržiūrėk visas studijų programas susijusias su tave dominančia sritimi, paskaityk informaciją apie universitetą ir išsirink tai, kas labiausiai atitinka tavo poreikius!

Universitetų ir programų sąrašą rasi čia:

 

Jeigu pasimetei tarp visų universitetų ir studijų programų ir reikia pagalbos renkantis - mūsų konsultantai padės tau išsirinkti ir nukreips tinkama linkme! Tiesiog užpildyk šią formą ir konsultantai pateiks tau universitetų ir programų sąrašą, atsižvelgdami į tavo norus ir galimybes!

COVID-19 - ar tai paveiks stojimus?

Visiems jau gerai pažįstamas COVID-19 gali stoti skersai kelio stojant į svajonių universitetą, tačiau ar verta bijoti ir nedrįsti užpildyti stojimo anketos? Tikrai ne! Visas stojimo procesas vyksta ONLINE, tad drąsiai pildyk stojimo anketą ir lauk priėmimo laiško iš universiteto. 

Su Kastu - įstoti paprasta!

Kastu komanda pasiruošusi tau padėti. Padedame ir konsultuojame viso stojimo metu, kad lengvai ir greitai įstotum ten, kur atsiveria Tavęs vertos galimybės! 

  • Patarsime tau kaip išsirinkti universitetą bei studijų programą 
  • Paaiškinsime kaip vyksta stojimo procesas, kokių dokumentų reikia stojant į tavo pasirinktus universitetus
  • Patikrinsime tavo visą stojimo anketą ir motyvacinį laišką
Susisiek su mumis!
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
Judita Sajauskaitė
Studentė ambasadorė Nyderlanduose
Judita Sajauskaitė
Justė Skiutytė
Studentė ambasadorė Danijoje
Justė Skiutytė
arrow
arrow