Nemokamos konsultacijos 4 didžiuosiuose miestuose

2019-02-19
Kastu komanda ir vėl atvyksta į tavo miestą, tad registruokis į nemokamą konsultaciją ir gauk atsakymus į visus galvoje tūnančius klausimus dėl studijų užsienyje!

Nuo šiol registracija į konsultaciją dar patogesnė - tau tereikia pasirinkti tinkamą laiką ir datą (nebereikia laukti, kol kas mėnesį paskelbsime naujas datas, kada ir vėl būsime tavo mieste).

Konsultacijos vyks mažose grupėse, tad ne tik gausi atsakymus į visus galvoje tūnančius klausimus, bet taip pat galėsi susipažinti ir su kitais, kurie taip pat nori studijuoti užsienyje! Visą informaciją apie konsultaciją ir registracijos patvirtinimą gausi telefonu / el.paštu, todėl nepamiršk nurodyti teisingų duomenų!

Registracija į konsultaciją - būtina, nes salė, kurioje vyks konsultacijos, ne guminė ;)

 

P. S. Jei renkantis konsultacijos laiką to padaryti neleidžia - tai reiškia, kad grupė jau pilna. Griebk kitą konsultacijos laiką! ;)

Nemokama konsultacija Vilniuje

Nemokamos individualios konsultacijos Vilniuje vyksta bet kuriuo tau patogiu laiku. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai susisiekti su mūsų konsultantais arba užsiregistruoti į konsultaciją internetu: www.kastu.lt/kontaktai

Konsultacija kituose miestuose

Jei tarp pasirinkimų neradai savo miesto, kuriame tau būtų patogu dalyvauti konsultacijoje – susisiek su mumis ir rasime sprendimą!

Dėmesio! Konsultacijos vyks mažose grupėse, todėl informacija bus labiau bendrinė, tad jei nori individualios konsultacijos dėl konkrečių studijų programų - susisiek su Kastu konsultantais!
 
Kastu konsultantai
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow

'