Nemokama konsultacija apie studijas užsienyje!

2019-10-23
Svarstai apie studijas užsienyje? Tuomet mes galim tau padėti! Užsuk į nemokamą  konsultaciją viename iš šių miestų:
  • Vilniuje
  • Kaune
  • Klaipėdoje
  • Panevėžyje
  • Šiauliuose

Konsultacijos metu ne tik papasakosime viską, ką tau reikia žinoti apie studijas užsienyje, bet ir aptarsime tai, kokių egzaminų tau gali reikėti, papasakosime apie apgyvendinimą, darbo studijuojant galimybes, studijų finansavimą ir daug kitų naudingų dalykų! Konsultacijos vyks mažose grupėse, tad ne tik gausi atsakymus į visus galvoje tūnančius klausimus, bet taip pat galėsi susipažinti ir su kitais, kurie taip pat galvoja apie studijas užsienyje!

Vietų kiekis - ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Ją rasi čia:

 

Konsultacija Vilniuje

Nemokamos konsultacijos Vilniuje, priešingai nei kituose miestuose, vyksta bet kuriuo tau patogiu metu. Į jas gali atvykti vienas(-a) arba su draugu/tėvais - kaip tau patogiau :) Viskas, ką reikia padaryti, tai susisiekti su mūsų konsultantais žemiau naujienoje nurodytais kontaktais ir sutarti tau patogų atvykimo laiką!

 

Konsultacija kituose miestuose

Jei tarp pasirinkimų neradai savo miesto, kuriame tau būtų patogu dalyvauti konsultacijoje – susisiek su mumis el.paštu julija@kastu.lt ir rasime sprendimą!

 

Dėmesio! Konsultacijos vyks mažose grupėse, todėl informacija bus labiau bendrinė, tad jei nori individualios konsultacijos dėl konkrečių studijų programų - susisiek su Kastu konsultantais!
 
Kastu konsultantai
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow