Zealand - Academy of Technologies and Business

Roskilde/Køge/Slagelse/Naestved
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Zealand - Academy of Technologies and Business – aukštojo mokslo įstaiga įsikūrusi vienoje didžiausių Danijos salų. Po visą jos teritoriją išsibarstę filialai įpareigoja Zealand būti svarbiu įvykių bei mokslo centru. Taip ir yra – dėstomas programas bei kitą veiklą kuruoja ne tik universiteto bendruomenė, bet ir Danijos švietimo ministerija.

Per 1,5 ar  2 metų pasiruoši darbo rinkai

Jeigu jau domėjaisi Danijos švietimo sistema, turbūt tikrai sužinojai, kad daugelyje šios šalies švietimo įstaigų gali studijuoti per dvi pakopas: pirmojoje gauni profesinius pagrindus ir tobulėji kaip darbuotojas, antrojoje, dažniausiai trunkančioje dar  2-3 metus, gali toliau gilinti žinias ir įgyti bakalauro laipsnį. Zealand stiprybė – puikiai išvystytos pirmosios pakopos programos. Viskas sudėliota taip, kad jaustumeisi pasirengęs vienai ar kitai profesijai jau po pirmųjų metų ar pusantrų.

Praktika „Walt Disney World“

Žinoma, pilnai pasiruošti išsvajotam darbui galima tik atlikus praktiką su juo susijusioje srityje. Renkantis, kur tai padaryti. Zealand tikrai padeda – štai  viena mokyklos studentė iš Lenkijos atliko praktiką „Walt Disney World“! Siekiantiems tapti puikiais logistikos ar medijų srityse rekomenduojama atlikti praktiką ir pačioje Danijoje: juk ši šalis yra abiejų sričių patyrusi dalyvė!

Lyderiai važiuoja į Rytų Afriką

Žinoma, tik tie, kurie to nori :) Zealand veikia speciali lyderystės mainų programa tarp Rytų Afrikos ir Danijos, kurioje gali dalyvauti ypač motyvuoti studentai, norintys pagilinti savo lyderystės įgūdžius. Daugiau informacijos apie tai rasi čia.

Laisvalaikis su bičiuliais iš viso pasaulio

Zealand - Academy of Technologies and Business mokosi nemažai užsienio studentų, todėl čia tikrai nesijausi vienišas: tarp žmonių iš viso pasaulio tikrai rasi artimą sielą ir bendros veiklos. O kur dar Baltijos jūra ir jauki Danijos atmosfera!
 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas
 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Kad galėtum stoti į Zealand - Academy of Technologies and Business programas, turi atitikti šiuos anglų kalbos reikalavimus:

 • turėti iš anglų kalbos 5 arba didesnį vidurkį. ir
 • turėti iš anglų kalbos 210 astronominių val.  (surinktų per 10, 11 ir 12 klases).

arba

 • Kastu anglų kalbos testas.

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (tęstinės studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai
 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).

Kiekvienas Zealand miestelis turi skirtingą apgyvendinimo sistemą. Zealand padeda studentams susirasti pirmąją gyvenamąją vietą 3 – 6 mėn., bet ne ilgiau. Per šį laiko tarpą studentai patys turi susirasti pastovesnę gyvenamąją vietą. Visuose miestuose, kuriuose įsikūrę Zealand - Academy of Technologies and Business padaliniai yra nemažai studentų bendrabučių, užsienio studentams nuomotis būstą sudaromos tokios pačios sąlygos kaip ir danams. Vis dėlto, gyvenamųjų vietų dažnai trūksta, todėl laukiančiųjų sąrašas visuomet būna ilgas. Jei nepavyksta rasti būsto, dėl detalesnės informacijos laikinai (3 – 6 mėn.) gyvenamajai vietai gauti ir kainų kreipkitės į aukštosios administraciją (padalinio, į kurį stoji, adresą rasi apačioje). Daugiau informacijos apie apgyvendinimą ieškok pagrindiniame Zealand puslapyje.

Aukštoji siūlo patiems intensyviai pradėti ieškoti gyvenamosios vietos kuo anksčiau. Viena iš universiteto siūlomų svetainių - www.findbolig.nu (atsidarius puslapį reikia spausti viršuje esantį „Venteliste“ ir pasirinkti anglų kalbą, kaip naudotis puslapiu ir registruotis rasi čia). Dar vienas pasiūlymas - www.ungdomsboliger.dk.

Ieškodami būsto viename iš Zealand studentų miestelių būtinai pasinaudokite ir puslapiu boligportal. Jame galima rasti daug gyvenamųjų vietų pasiūlymų įvairiuose Danijos miestuose už prieinamą kainą.

Tai atsiliepimas apie šiuos puslapius į Zealand įstojusio studento iš Lietuvos: „Pirmiausia http://www.boligportal.dk/en/. Jame yra tūkstančiai tiesioginių pasiūlymų, tad manau jis labai pagelbėtų studentams, kurie tikisi rasti būstą dar iki šio rugsėjo, tačiau vis dar nesėkmingai. Net tokiam mažam miestely kaip Slagelse, radau keliasdašimt variantų, ir vos ne kasdien įkeliama naujų (jau nekalbu apie Kopenhagą, kur rezultatų - šimtai). Jau kitą savaitę įsikraustau į itin pigų, bet gražų apartamentą, kuris yra vos 600 metrų nuo mano universiteto. Registracija, nėra reikalinga, norint ieškoti būsto, tačiau jos reikia, tik norint matyti savininkų kontaktus, tad jei buto kartu ieško keli žmonės, nėra reikalo visiems registruotis. Užtenka vieno, kuris galėtų kitiems parašyti savininkų telefonus (tačiau emailus siųsti gali tik registruotas žmogus). Registracija yra mokama, tačiau, užsiregistruoti keturioms dienoms, kainuoja vos 39 kronas. Tad geriausias variantas būtų, žiūrėti skelbimus, kol kuris nors rimtai sudomins, ir tik tada užsiregistruoti. Tereikia nepamiršti atšaukti prenumeratos, nes kitaip po tų 4 dienų, ji bus automatiškai pratęsta mėnesiui už papildomas 279 kronas. Kitas variantas, tiems kurie nenori nė trupučio išleisti, būsto paieškoms, būtų https://www.dba.dk/boliger/. Čia visus kontaktus galima matyti nemokamai, tačiau pasirinkimas, kiek mažesnis, nei Boligportale (tačiau vistiek nemažas)“ – Deividas P.

 

Campus Roskilde

Norintieji pateikti prašymus dėl gyvenamosios vietos turi užpildyti elektroninę anketą:

Roskildėje: http://www.riu-roskilde.dk (detalesnės informacijos teiraukitės iu@riu-roskilde.dk)

Kopenhagoje: http://www.ciu.dk (dėl detalesnės informacijos teiraukitės Info@ciu.dk)

Administracija: easj-roskilde@easj.dk

Campus Køge

Adresas: Uddannelsesvej 22, 4600 Køge. Dėl informacijos kreipkitės lekn@zealand.dk.

Dėstomos programos:

 • Multimedia Design and Communication
 • Logistics Management
 • Service, Hospitality and Tourism Management
 • Digital Concept Development

Campus Slagelse

Adresas: Bredahlsgade 1, 4200 Slagelse. Dėl informacijos kreipkitės slagelse@zealand.dk.

Dėstoma programa: 

 • Service, Hospitality and Tourism Management

Campus Naestved

 

Adresas: Femøvej 3, 4700 Næstved. Dėl informacijos kreipkitės naestved@zealand.dk.

Dėstomos programos:

 • Commerce Management
 • International Sales and Marketing Management

 

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

Studentų atsiliepimai

arrow
arrow
Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Arminas Abezgaus
Service, Hospitality and Tourism Management (AP degree)
2015-09
alek6sandra
abezgaus
Arturas Radionovas
Marketing Management (AP degree)
2015-09
Arturas Ra
Lukas Vanagas
Marketing Management (AP degree)
2015-09
thehawxter
Monika Gailiūtė
Service, Hospitality and Tourism Management (AP degree)
2018-09
https://www.facebook.com/weeklyemmy1
Sandra Gliožerytė
Service, Hospitality and Tourism Management (AP degree)
Studijas baigė
sandra.gliozeryte
sandrute895
Živilė Paulaitė
Service, Hospitality and Tourism Management (AP degree)
2018-09
https://www.facebook.com/zivile.paulaite