Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
AMES kalbų programos

Kastu International draugas AMES kalbų mokykla, siūlo tau drauge mokytis užsienio kalbų. Kalbų mokėjimas buvo ir bus svarbus pamatas kuriant ateities planus, o daugeliu atvejų - raktas į sėkmę ar tiesiog į pasaulio pažinimą:)

Anglų kalbos kursai abiturientams
Tarptautinis PTE egzaminas

Puikūs rezultatai brandos atestate – sėkmingos karjeros pradžia. Sustiprink savo anglų kalbos žinių lygį šiandien ir pasiruošk valstybiniam anglų kalbos brandos egzaminui. Daugiau informacijos rasi čia.

Gauk 100% valstybiniame anglų kalbos brandos egzamine ir TU! Tarptautinis anglų kalbos PTE egzaminas laikomas AMES kalbų mokyklose visoje Lietuvoje. Išbandyk savo žinias – registruokis nemokamam bandomajam PTE egzaminui! Daugiau informacijos rasi čia.

Pasiruošimas IELTS egzaminui
Kalbų kursai ir egzaminai užsienyje

Pasiruošk IELTS tarptautiniam anglų kalbos egzaminui ir užsitikrint aukštesnį balą stodamas į universitetus Lietuvoje bei užsienyje. Kvalifikuoti AMES dėstytojai, kurie taip pat yra ir tarptautinių egzaminų vertintojai, padės pasiekti reikiamų rezultatų. Daugiau informacijos rasi čia.
 

Derinkite atostogas su mokslais. Tarptautinėje aplinkoje, kalbų mokykloje ir kasdienėse situacijose ne tik kelsite savo kalbos žinių lygį, bet ir pažinsite svečias kultūras, keliausite. Programos pabaigoje išduodamas sertifikatas. Daugiau informacijos rasi čia.
Kalbų stovyklos užsienyje
Privatūs koledžai 15 – 18 m. moksleiviams

Tai geriausias būdas natūralioje aplinkoje ir realiose situacijose tobulinti užsienio kalbų įgūdžius: bendrauti su bendraamžiais, dalyvauti laisvalaikio programose bei ekskursijose, o svarbiausia – mokytis kalbos su su gimtakalbiais dėstytojais net po 20-30 pamokų per savaitę. Daugiau informacijos rasi čia.

TOP Boarding Schools in the UK – tai privatūs ir valstybiniai koledžai 10 – 12 klasių moksleiviams. Jei Tavo tikslas – tik geriausi Didžiosios Britanijos universitetai, rinkis IB (International Baccalaureate) arba A level programas jau dabar! Paruošiame stojamiesiems egzaminams, užpildome dokumentus. Daugiau informacijos rasi čia.
Skambinti
Siųsk užklausą