Kelionės į universitetus

Vis dar dvejoji, kur studijuoti? Padėti apsispręsti gali žvilgsnis iš arčiau. Pavyzdžiui...apsilankymas dominančiuose universituose ir šalyje, kurioje norėtum praleisti ateinančius kelis metus!

Kastu siekia tau suteikti ir šią galimybę, todėl kasmet organizuoja keliones į Danijos ir Olandijos aukštojo mokslo įstaigas!

Pasirinktos kelionės metu:

 • Apsilankysi Danijos ar Olandijos aukštojo mokslo įstaigose.
 • Pamatysi auditorijas, kuriose studentai mokosi, bibliotekas, valgyklas, sales, bei kitas patalpas, kuriose studentai praleidžia daug laiko.
 • Sudalyvausi paskaitoje,kurioje suprasi, kokiu būdu yra pateikiama medžiaga, nuspręsi, ar toks mokymosi būdas yra priimtinas tau!
 • Bendrausi su jau studijuojančiais svetur lietuviais – jie pasidalins patirtimi tiek apie studijas, tiek apie gyvenimo svečioje šalyje privalumus ir trūkumus!
 • Rasi bendraminčių, kurie kaip ir tu ketina studijuoti užsienyje.

Net 90% dalyvių po kelionės lengviau apsisprendžia dėl savo stojimų.

Kelionių laikas:

 • Olandija – Spalis ir Balandis
 • Danija – Lapkritis ir Vasaris

Sek naujienas kastu.lt arba Kastu Facebook paskyroje ir pirmasis sužinok apie keliones!

Kelionės kaina - tik 180 Eur

Į kainą įeina:

 • Kelionė autobusu pirmyn ir atgal
 • Dalinis maitinimas
 • Nakvynė Danijoje/Olandijoje
 • Ekskursijos į 4-5 universitetus
 • Apsilankymas Berlyne

Geriau vieną kartą pamatyti, negu 100 kartų išgirsti!

Atsiliepimai

Akvilė P.
Vadovai buvo labai geri, pati šalis kaip Olandija skiriasi nuo Lietuvos labai daug kuo... žmonės draugiškesni, visi labai malonūs vieni kitiems :)) Važiavau su labai fainais ir linksmais žmonėmis todėl, tai buvo geriausias trip'as mano gyvenime.

Marius K.
Nesitikėjau, kad visi bus nusiteikę taip draugiškai, patiems kelionės koordinatoriams nestigo idėjų, kaip kelionę padaryti linksmesnę, jaunatviško mąstymo taip pat nestokota. Vykau be draugų, todėl maniau, kad nebus taip linksma, tačiau klydau, susiradau daug naujų, o ir pažintys su užsienio studentais ar šiaip kitų valstybių gyventojais vis dar prisiminus kelia šypseną. 

Rokas S.
Ačiū už kelionę, labai patiko! Nors ir keliavome visi iš skirtingų Lietuvos kampelių, labai daug skirtingų žmonių, bet bendras tikslas pažinti Daniją mus apjungė ir buvo smagu kartu leisti tas penkias dienas :)

Monika G.
Patiko universitetų pristatymas, smagi ir jauki vizitų atmosfera. Išties smagu, jog kelionės metu sutikti žmonės tapo gerais bičiuliais, su kuriais kaskart susirašome, prisimename įspūdžius ir planuojame drauge studijas.

Eimantė J.
Vieną labiausiai patikusį dalyką būtų sunku įvardyti, kadangi jų buvo begalės. Visų pirma, labai patiko žmonės, su kuriais kartu keliavome. Taip pat, pažinau Vokietiją bei Daniją. Labai džiaugiuosi, kad šios kelionės dėka nusprendžiau dėl savo ateities.

Ieva Z.
Patiko viskas! Susirinkęs kolektyvas, nepriekaištingas organizuotumas, nors ir pagal programą viską atlikdavom anksčiau, bet čia turbūt labiau pliusas nei minusas. Taip pat, labai įdomu buvo išgirsti lietuvių, studijuojančių Danijoje, nuomonę ir išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus. :)